TDESIGN CENTER

TDESIGN CENTER

Agencja Reklamowa - Usługi w dziedzinie komunikacji graficznej. Realizacje od projektu, po druk.

Zajmujemy się kreacją graficzną w pełnym tego słowa znaczeniu, obejmując zakresem swoich prac nie tylko działalność twórczą ale i wykonawczą. Profesjonalizm i doświadczenie, których nabieramy w każdym, kolejnym roku naszej pracy pozwalają na realizację zleconych zadań na najwyższym poziomie. Współpraca z wieloma kontrahentami i podwykonawcami pozwala nam na zaproponowanie niezwykle korzystnego stosunku jakości do ceny w zakresie wszystkich segmentów wymienionych w naszej ofercie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, propozycja przedstawiana klientowi podlega negocjacji i modyfikacji do uzyskaniu efektu zadowalającego obydwie strony. Nasi graficy pozostają nie tylko znawcami programów komputerowych ale również wielbicielami sztuki.

Zamówienie? To proste! Wystarczą cztery kroki. TDESIGN CENTER Tomasz Dobek Gorlice

Sprawdź to sam!
1
Złożenie zamówienia objęte bezpłatnymi: doradztwem, wyceną, określeniem terminu realizacji.
2
Wykonanie projektu z uwzględnieniem dokładnych wytycznych i ewentualnych materiałów (tekst, zdjęcia etc.) przekazanych przez zamawiającego.
3
Przekazanie klientowi projektu, akceptacja lub dokonanie poprawek - bez limitów, pracujemy do momentu usatysfakcjonowania zamawiającego. W zależności od rodzaju zamówienia na tym etapie kierujemy również materiały do druku lub przygotowujemy je we wszystkich żądanych przez klienta formatach (JPG, GIF, PSD etc.).
4
Przekazanie produktu w uzgodnionej wcześniej formie, wystawienie dokumentu sprzedaży, realizacja płatności.
Wydruk DTP Grafika Reklama

Nasi zadowoleni klienci

Sprawdź to sam!